Alt Kategoriler

İlçe  Temsilcilikleri
ADI SOYADI SENDİKADAKİ
 GÖREVİ
İŞYERİ CEP
CEYHAN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ      
FATİH  TOPRAK Baş Temsilci Sakarya Ortaokulu (506) 253-6690
NUH NACİ  YILDIRIM Temsilci Cumhuriyet İlkokulu (505) 724-1938
TUĞRUL  KALIN Temsilci Ertan Sevim Ortaokulu (545) 563-5093
AYŞEGÜL  BAKKAL Temsilci Fevzi Çakmak Ortaokulu (546) 610-0114
GÖKMEN  ŞIK Temsilci Namık Kemal İlkokulu (505) 808-2333
       
İMAMOĞLU İLÇE TEMSİLCİLİĞİ      
DAVUT  DEMİRHAN Baş Temsilci Yavuz Sultan Selim Ortaokulu (553) 572-1776
ALİ  KAPLAN Temsilci İmamoğlu Anadolu Lisesi (542) 421-2931
MEHMET  ZENGİN Temsilci İmamoğlu Anadolu Lisesi (505) 696-3786
       
KARAİSALI İLÇE TEMSİLCİLİĞİ      
ÜNSAL  ERDEN Baş Temsilci Cumhuriyet ilkokulu (506) 505-0211
GÖKHAN  KARABURUN Temsilci 1 Nisan Yatılı Bölge Ortaokulu (542) 398-3417
ALİ  AKBAŞ Temsilci Atatürk Ortaokulu (507) 479-6236
ŞEFİK  ERTAÇ Temsilci Beydemir Ortaokulu (505) 396-7394
ONUR  DOĞAN Temsilci Şehit Mehmet Çalışkan ilkokulu (505) 913-1283
       
KARATAŞ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ      
TAYFUN  GEL Baş Temsilci Karataş İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi (530) 788-1650
CEYLAN  ÇAĞLAR Temsilci Karataş Tevfik Ayser Canbolat Anadolu Lisesi (505) 593-0180
YENER  BULUT Temsilci Karataş Tevfik Ayser Canbolat Anadolu Lisesi (505) 626-0564
SİNAN  BOZLAR Temsilci Tuzla Ortaokulu (507) 298-7787
İBRAHİM  KOCA Temsilci Yemişli İlkokulu (505) 384-6260
       
KOZAN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ      
MUSA  KOCAKAPLAN Baş Temsilci Kozan Bucak Çok Programlı Anadolu Lisesi (542) 592-1629
MEHMET NEZİH  KARAVELİOĞLU  Temsilci Dede Mehmet Akçalı İlkokulu (533) 610-7525
İLBAY  KARACA Temsilci Kozan Anadolu Lisesi (505) 816-9940
ALİ  BOZTOSUN Temsilci Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi (542) 536-1797
AHMET  ÖLMEZ Temsilci Mesleki Eğitim Merkezi (533) 764-6907
       
POZANTI  İLÇE TEMSİLCİLİĞİ      
MESUT  ÖZER Baş Temsilci Atatürk ilkokulu (505) 277-8013
TEKİN  YÜCEL Temsilci Atatürk ilkokulu (505) 240-3226
MEMET  KAYMAZ Temsilci Atatürk Ortaokulu (505) 839-7009
DOĞAN  YÜKSEL Temsilci Kamışlı Fatih ilkokulu  
YAŞAR  ÇELENK Temsilci Şehit Zafer Sabancı Anadolu Lisesi (507) 785-0285
       
SAİMBEYLİ  İLÇE TEMSİLCİLİĞİ      
BAYRAM FİKRİ  YÜKSEL Baş Temsilci Himmetli Ortaokulu (544) 437-6947
ONUR  KALKAN İlçe Temsilcisi Himmetli Ortaokulu (507) 864-7173
SERTAC  MUTLU İlçe Temsilcisi Himmetli Ortaokulu (506) 868-2064
EFKAN  EFE İlçe Temsilcisi Saimbeyli Anadolu Lisesi (506) 821-2996
       
Ç.Ü.  İLÇE TEMSİLCİLİĞİ      
İLHAN  BIÇAKCI Baş Temsilci Ç.Ü. REKTÖRLÜK (532) 205-7004
AZİZ  BÜYÜKTAŞ Temsilci Ç.Ü. REKTÖRLÜK (533) 962-4481
MEHMET  ÖZGÖK Temsilci Ç.Ü. REKTÖRLÜK (506) 835-2840
MEHMET KEMAL  GÜLTEPE Temsilci Ç.Ü. REKTÖRLÜK (506) 542-1805
NAZMİ  FİLİZ Temsilci Ç.Ü. REKTÖRLÜK (536) 721-0190
       
YUMURTALIK  İLÇE TEMSİLCİLİĞİ    
ADİL  AKBABA Baş Temsilci Atatürk Ortaokulu (505) 660-9961
MEHMET  DERSULU Temsilci Atatürk Ortaokulu (506) 248-9010
TUNCAY  APAKA Temsilci Atatürk Ortaokulu (505) 262-1264
AYDIN  ÖZCAN Temsilci Ganime Erzenci ilkokulu (505) 478-9499
Devam...

İlçe Temsilcilikleri (1)

17 Şubat 2016 Tarihinde Şube Örgütlenme Komisyonu 3. Toplantısı Gerçekleştirildi. Toplantıda 23 Kasım 2015…
Eğitim emekçisi kadınların özgün ihtiyaçlarını tespit etmek, özel ve kamusal alanda var olan cinsiyet…
Şube Yürütme Kurulu adına Eğitim ve Örgütlenme Sekreterliğinin planladığı ilçe çalışmalarımız kapsamında 19 Aralık…
Şube Yürütme Kurulu adına Eğitim ve Örgütlenme Sekreterliğinin planladığı ilçe çalışmalarımız kapsamında 9 Ocak…
Örgütlenme Çalışmalarımız Devam Ediyor!TOKİ Şehit Ozan Onur Anadolu Lisesinde Hatice Aysun Gül ve Çakabey…
Örgütlenme Çalışmalarımız Devam Ediyor!Hasan Adalı Anadolu Lisesinde Mina ACAR ve Adana Genç İşadamları Derneği…
Şube Yürütme Kurulu adına Eğitim ve Örgütlenme Sekreterliğinin planladığı ilçe çalışmalarımız kapsamında 19 Aralık…
Şube Örgütlenme Komisyonu 2. Toplantısı Gerçekleştirildi. 23 Kasım 16 Aralık tarihleri arasında 190 İşyerinde…
Örgütlenme çalışmalarımız kapsamında 80. Yıl İlkokulunda Fadime Küçük, Dilek Ercan ve Ayşegül Sağlamtimur emek…