İlçe  Temsilcilikleri

İlçe Temsilcilikleri (1)

İçerik Hazırlanıyor

Cuma, 11 Temmuz 2014 14:02

TEMSİLCİLİKLERMİZ

Yazan
ALADAĞ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ
S.NO ADI  SOYADI SENDİKADAKİ GÖREVİ İŞYERİ ADI TELEFON NO
           
           
           
CEYHAN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ
S.NO ADI  SOYADI SENDİKADAKİ GÖREVİ İŞYERİ ADI TELEFON NO
  ÖZGÜL GÜR     (506) 773-7581
  NUH AYDIN KILIÇ     (505) 801-6418
  TUĞRUL KALIN     (545) 563-5093
  FATİH TOPRAK     (506) 253-6690
           
ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TEMSİLCİLİĞİ
S.NO ADI  SOYADI SENDİKADAKİ GÖREVİ İŞYERİ ADI TELEFON NO
1 TEVHİDE ŞAHBAZ Baştemsilci Ç.Ü. REKTÖRLÜK (537) 931-8638
2 ADNAN GÜMÜŞ Temsilci Ç.Ü. EĞİTİM FAKÜLTESİ (505) 544-4303
3 NAZMİ FİLİZ Temsilci Ç.Ü. REKTÖRLÜK (536) 721-0190
4 SALİM SEZGİN Temsilci Ç.Ü. REKTÖRLÜK (530) 849-4050
5 SEYFİ ERGÜDER Temsilci Ç.Ü. ZİRAAT FAKÜLTESİ (542) 544-1105
FEKE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ
S.NO ADI  SOYADI SENDİKADAKİ GÖREVİ İŞYERİ ADI TELEFON NO
2 MÜZBAH ŞANDA Temsilci Karacaoğlan İlkokulu (534) 465-3454
4 SEDAT ÖZDEM Temsilci Paşalı Yatılı Bölge Ortaokulu (533) 729-8421
İMAMOĞLU İLÇE TEMSİLCİLİĞİ
S.NO ADI  SOYADI SENDİKADAKİ GÖREVİ İŞYERİ ADI TELEFON NO
2 NAMIK KEMAL ACAR Temsilci   (542) 427-4176
3 EVRİM PINAR AKSAKAL Temsilci istiklal Ortaokulu  (531) 793-4679
4 SELİM AYDAŞ Temsilci Hürriyet ilkokulu (506) 998-4555
5 MEHMET BOĞUCU Temsilci Zübeyde Hanım Anaokulu (505) 284-2783
KARATAŞ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ
S.NO ADI  SOYADI SENDİKADAKİ GÖREVİ İŞYERİ ADI TELEFON NO
1 TAYFUN GEL Baştemsilci Karataş İMKB Çok Programlı Lisesi (530) 788-1650
2 İBRAHİM KOCA Temsilci Halk Eğitim Merkezi (505) 384-6260
3 YENER BULUT Temsilci Tevfik -Ayser Canbolat Anadolu Öğretmen Lisesi (505) 626-0564
5 SARA TURAN Temsilci Yemişli İlkokulu (505) 923-0402
           
KARAİSALI İLÇE TEMSİLCİLİĞİ
S.NO ADI  SOYADI SENDİKADAKİ GÖREVİ İŞYERİ ADI TELEFON NO
1 ÜNSAL ERDEN Baştemsilci Cumhuriyet ilkokulu (506) 505-0211
2 SÜLEYMAN YİĞİT Temsilci 1 Nisan Yatılı Bölge Ortaokulu (530) 402-8935
3 ALİ AKBAŞ Temsilci Atatürk Ortaokulu (507) 479-6236
5 ONUR DOĞAN Temsilci Şehit Mehmet Çalışkan ilkokulu (505) 913-1283
           
KOZAN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ
S.NO ADI  SOYADI SENDİKADAKİ GÖREVİ İŞYERİ ADI TELEFON NO
2 MURAT ECEVİT Temsilci 50. Yıl Anadolu Lisesi (532) 687-7451
3 MUSA KÜPELİ Temsilci 50. Yıl Anadolu Lisesi (535) 224-5813
4 MUSA KOCAKAPLAN Temsilci Kozan Anadolu Sağlık Meslek Lisesi (542) 592-1629
           
POZANTI İLÇE TEMSİLCİLİĞİ
S.NO ADI  SOYADI SENDİKADAKİ GÖREVİ İŞYERİ ADI TELEFON NO
1 TEKİN YÜCEL Baştemsilci Atatürk ilkokulu (505) 240-3226
2 MESUT ÖZER Temsilci Atatürk ilkokulu (505) 277-8013
3 MEHMET ALİ GÜNAY Temsilci Türkan-İrfan Akün Çok Programlı Lisesi (505) 372-9959
4 HÜSEYİN GÖKHAN  ÇETREZ Temsilci Zafer Sabancı Anadolu Lisesi (507) 383-7533
5 YAŞAR ÇELENK Temsilci Zafer Sabancı Anadolu Lisesi (507) 785-0285
SAİMBEYLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ
S.NO ADI  SOYADI SENDİKADAKİ GÖREVİ İŞYERİ ADI TELEFON NO
1 BAYRAM FİKRİ YÜKSEL Temsilci Himmetli Ortaokulu (544) 437-6947
2 HÜSEYİN BORAN Temsilci Aksaağaç İlkokulu (505) 687-2079
           
           
TUFANBEYLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ
S.NO ADI  SOYADI SENDİKADAKİ GÖREVİ İŞYERİ ADI TELEFON NO
           
           
           
           
YUMURTALIK İLÇE TEMSİLCİLİĞİ
S.NO ADI  SOYADI SENDİKADAKİ GÖREVİ İŞYERİ ADI TELEFON NO
1 ADİL AKBABA Temsilci Atatürk Ortaokulu (505) 660-9961